Scheidsrechtersvereniging Maastricht e.o.

zo 27 sep

 
         
3e divisie DEM UNA 14.00 Max Kok
3e divisie Blauw Geel'38 EVV 14.30 Jerôme Vries
3e divisie Hoogland HSC'21 14.00 Guido Linke (ASR)
Hoofdklasse Orion Nuenen 14.00 Luc Tissingh
Hoofdklasse OJC Rosmalen TOGB 14.00 Roel Metsemakers (ASR)
Hoofdklasse Meerssen EHC/Heuts 14.30 Delano Kusters (ASR)
1e klasse Venlosche Boys Venray Afgezegd Oscar van Hoof
2e klasse Sportclub'25 Heer 14.30 Giel Linke
2e klasse GSV'28 LHC 14.30 Paul Kerstges
2e klasse RKVVO Hilvaria 14.30 Kyle Hoeveler
3e klasse Wijnandia Simpelveld 14.30 Tom Hameleers
4e klasse Berg'28 RKHSV 14.30 Karel Keulen
4e klasse RKUVC Leonidas-W 14.30 Iso Korac
4e klasse DBSV Keer Afgezegd Nico Velttrop
4e klasse Geuldal Zwart Wit'19 14.30 Peter Hautvast
4e klasse RKMVC Rood Groen 14.30 Johan Rosier
4e klasse EMS DFO'20 14.30 Jos Dijk (BEG)
4e klasse Rood Wit'62 Mifano 14.30 Niels Cremers
5e klasse SNC'14 Partij 14.30 Thomas Vranken
5e klasse Belfeldia Sambeek 14.30 Vince Wolters
Res HK Groene Ster 2 Wittenhorst 2 10.30 Michael Hoeksma
Res 1e DVO 2 Veritas 2 11.30 Robin Swart
Res 2e WDZ 2 SSA West Utd 2 11.30 Mariusz Gil
Res 2e Jekerdal 2 Chevremont 2 11.45 Edwin Buijs
Res 2e BSV Limburgia 2 Born 2 10.30 Hans Dodemont
Res 2e Lindenheuvel 2 MMC Weert 2 Afgezegd Theo Horbach
Res 3e Minor 2 Woander F 2 10.30 Louis Oberije
Res 3e Veritas 3 DFO'20 2 Afgezegd Rene Claasens
Res 3e Spaubeek 2 EHC/Heuts 2 11.30 Wim van Duuren *
Res 3e DBSV 2 Scharn 3 12.00 Jeroen van der Kort *
Res 3e Haslou 2 Alfa Sport 2 11.00 Luc Linders *
Res 4e RKASV 2 Keer 2 11.30 Jeroen Berghof *
Res 5e Bunde 3 RKHSV 4 Vervalt Louki Panteleou *
Res 5e RKASV 3 Jekerdal 3 Vervalt Wil Brouwers *
Res 5e SCG 2 Heer 4 11.00 Paul Mullenders *
Res 5e IVS 3 Hulsberg 3 10.00 *
Res 5e Leonidas-W 4 Berg'28 2 10.00 *
Res 5e Caesar 4 Neerbeek 3 13.00 *
Res 6e RKASV 4 SCG 3 10.00 *
Res 6e RKASV 5 Daalhof 4 12.00 Wil Brouwers *
Res 6e Eijsden 5 RKVVM 3 10.00 *
Res 6e SCG 4 Keer 3 10.00 Louki Panteleou *
Res 6e Caesar 5 Spaubeek 4 12.30 *
Res 6e Bunde 5 Groene Ster 4 10.30 Marvin Custers *
Res 6e Geusselt Sport 5 Leonidas-W 8 11.00 *
VR Leonidas-W VR1 Langeberg VR2 12.00 *

 

* aanstelling via SMO

 

Doorzoek de website

Contact

Scheidsrechtersver. Maastricht e.o. - Wij zijn te bereiken via:
06-23 83 84 67

Last update: 

do 24 sep, 12.30 uur

Aanduidingen 03 en 04 okt